1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 8. Bölüm

Mahkum 8. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 8. Bölüm ile 3 Şubat Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Mahkum dizisinin 7. bölümünde; Hacı, Fırat’ı bıçaklar. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı Mahkum’un 7. bölümünde Fırat, Barış’ı hatırlar. Aynı koğuşta oldukları için Fırat’ın gözü kararmıştır.

Mahkum 8. Bölüm Fragmanı

Mahkum 8. Bölüm 2. Fragmanı

Mahkum 7. Bölüm Özeti

Barış’ın kedi fare oyunu artık bitti. Şimdi şartlar eşit durumda. Aynı çatı altında yaşayan bu iki düşman, asıl hesaplaşmalarına başlarlar. Fırat’ın hatırlamasıyla birlikte köşeye sıkışan Barış, ondan tamamen kurtulmanın bir yolunu bulmuştur. Planını devreye sokacağı anda hiç beklemediği bir karşı hamle ile baş başa kalır.

Bir yandan Barış ile kozlarını paylaşmaya devam eden Fırat, diğer yandan koca İstanbul’da kaybolan kızı Nazlı’nın peşindedir. Cemre sayesinde Nazlı’ya adım adım yaklaşır. Ancak Nazlı’ya giden yol, Cemre için tehlikeli sulardan geçmektedir. Hem Nazlı’yı bulmak hem de Barış’a karşı elini güçlendirmek isteyen Fırat, ateşten gömleği giymeye karar verir. Peki Nazlı’yı Barış’tan önce bulabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Yalanci-Bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir