Bozkır Arslanı Celaleddin 4. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bozkır Arslanı Celaleddin 4. Bölüm ile 11 Haziran Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Bozkır Aslanı Celaleddin, bu akşam 3. yeni bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Heyecan fırtınasına sahne olan ve Celalledin Harzemşah’ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizinin 4. yeni bölüm fragmanı da yayımlandı!

Bozkır Arslanı Celaleddin 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bozkır Arslanı Celaleddin 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=LAu_vEOLBIk”]

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm Özeti

Harzemşah sarayında iktidar mücadelesi sürerken, Sultan Aleaddin’in sağlığı iyice bozulmuştur. Celaleddin, Cengiz Han tehlikesine karşı devleti bir arada tutmaya uğraş verirken, Vezir Şemseddin saraya sızan casusu bulmak için araştırma yapmaya başlar. Cengiz Han’ın Harzemşahları sarayını karıştırıp potansiyel düşmanını zayıflatmak için ittifak yaptığı Hasan Sabbah taraftarı Sabbahiler, hedefine Türkan Hatun’u koyar.

Türkan Hatun itham edildiği suçlamaların ardından bir karar vermek zorunda kalır. Sultan Alaeddin’e sadık askerler ile Türkan Hatun’a bağlılığını bildiren Kıpçak komutanlar arasındaki dengeyi bulmaya çalışan Celaleddin ise yaklaşan savaşın yaratacağı yıkımın önüne geçmeye uğraşmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir