TV8’den Yeni Dizisi “Tuzak”
0

Maral, Kızım, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Annenin Sırrıdır Çocuk gibi yapımlar ile dikkat çeken TV8 bu sene yeni dizisi Tuzak ile seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dün akşam Acun Ilıcalı’nın Instagram’dan paylaşımında bulunduğu yeni TV8 dizisi Tuzak şimdiden büyük merak uyandırmaya başladı.

Şu günlerde Masterchef Türkiye yarışması ile reyting sıralamasında başarılı sonuçlar alan TV8 dizisi yeni sezon için yeni dizisininde hazırlıklarını yapıyor. Kırmızı Oda dizisinin ardından Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde beklenen başarıyı yakalamayan kanal, Tuzak dizisi ile bu durumu tersine çevirmeyi hedefliyor. Şimdiden basına sıza oyuncu kadrosu ise Tuzak dizisine duyulan merakı arttırıyor!

Tuzak dizisinin senaryosu Eylem Canpolat’ın kaleminden çıkarken dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturacak. Tuzak dizisinin oyuncu kadrosunda ise Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, İlayda Çevik, Yağız Can Konyalı ve Rıza Kocaoğlu gibi tecrübeli isimler bulunuyor.

Tuzak dizi konusu ise; Onur Durmaz, Tuzak’ta Ali rolüne hayat verecek ve bir hacker genç olarak dizinin hikâyesinin etkin rolleri arasında yer alacak.

Akın Akınözü ‘Avukat Umut’ karakterini canlandıracak. Oyuncu, bugüne kadar canlandırmadığı bir karakter ile adaletin temsilcisi olmaya çaba harcayacak. Talat Bulut ise Yasak Elma dizisinde olduğu gibi yine bir iş insanını canlandıracak ve ‘Aslan’ karakterine hayat verecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir