Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Bölüm
0

ATV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Bölüm ile 20 Nisan Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 190. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Bahar’ın vurulduğu anlar damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli, mezbahadan kendilerini kurtaran keskin nişancının peşine düşer. Herkes Kimsesiz Doğan’ın bu işi organize ettiğini düşünürken Hızır Çakırbeyli yeğeni Alpaslan’dan şüphelenir. Gerçeklerin peşine düşen Hızır Çakırbeyli, işin aslını öğrenmek için Emin ve Pınar’ı sıkıştırmaya başlar.

Tuncay’ın ölümüyle alevlenen savaşta İlhan ve Ercan, Hızır Çakırbeyli’ye Yavuz ve Bahar üzerinden tuzak kurar. Yaklaşmakta olduğu tuzağı Bahar’ın verdiği ipucu ile anlayan Hızır Çakırbeyli, ekibiyle birlikte ava gideni avlamak için harekete geçer. Kurulan tuzakta namlu ucunda kalan Hızır Çakırbeyli’yi kurtaran ise Bahar’ın cesareti olur. Sıkılan kurşunun önüne atlayan Bahar, Hızır Çakırbeyli’nin kollarına düşer.

İlyas’ı ciddiye almayan ve onu öldürebileceğini düşünen Ercan ise kendi kazdığı kuyuya düşer. Fidanlıkta toplanan İlyas Çakırbeyli ve dostlarına operasyon düzenleyen Ercan, sonunda İlyas Çakırbeyli’nin karşısında diz çökmek zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir