1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 1. Bölüm

Maraşlı 1. Bölüm
0

ATV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerinde oynadığı Maraşlı 1. bölüm ile 11 Ocak Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Alina Boz ve Burak Deniz’in başrolünü paylaştığı Maraşlı dizisi yayın hayatına başlıyor. Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz Maraşlı, Alina Boz ise Mahur karakterine hayat veriyor. Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Maraşlı dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Maraşlı dizisinde, Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.

Maraşlı dizi konusu ise; Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı kitap dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaftan içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=F-fg3gCGRFo”]

Maraşlı 1. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=nHfmT2Q3Ruk”]

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap