1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Breeders Dizisi 3. Sezon Onayı Aldı

Breeders Dizisi 3. Sezon Onayı Aldı
0

Martin Freeman’lı Breeders dizisini severlere müjdeli haber. Martin Freeman ve Daisy Haggard’ın başrollerini paylaştığı komedi dizisinin ikinci sezonu 17 Mayıs’ta tamamlandı ve 2. sezon finalinin hemen ardından Breeders dizisi için 3. sezon onayı geldi.

FX’in Martin Freeman ve Daisy Haggard’lı komedi dizisi Breeders 2020 Mart ayında ekranlara gelmeye başlamıştı. FX & Sky One ortak yapımı ile hayatımıza giren dizinin oyuncu kadrosunda Sherlock ile hayatımıza giren Martin Freeman’a, Daisy Haggard (Ally), Michael McKean (Michael), Alun Armstrong (Jim), Joanna Bacon (Jackie), George Wakeman (Luke), Jayda Eyles (Ava), Patrick Baladi (Darren) ve Stella Gonet (Leah) gibi isimler eşlik ediyorlar.

Breeders dizisinin 3. sezonu yıl arası verilmeden 2022’de yayınlanacak. Dizinin baş yapımcısı ve ortak yaratıcısı Simon Blackwell, “Üç sezonumuz olduğu için çok mutluyum. Birlikte çalışmanın harika olduğu bir ekiple bu diziyi yapmak zevk ve ayrıcalık. Ne kadar muhteşem ve parlak olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir