1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Snowfall 5. Sezon Onayını Aldı

Snowfall 5. Sezon Onayını Aldı
0

FX platformu suç dizisi Snowfall için yeni sezon onayını verdi. Kanalın salı günü yaptığı açıklamaya göre, 1980’lerin Los Angeles’ındaki crack kokain salgını sırasında geçen ve beğenilen drama “Snowfall”, FX tarafından beşinci sezon için yenilendi. Şu anda dördüncü sezonunu yayınlayan şov, tüm platformlarda ortalama 5,1 milyon kişi ile geçen sezonda toplam izleyici sayısında % 41 artış gördü.

Dördüncü sezonu hali hazırda devam eden dramanın sezonu 10 bölüm sürecek ve yarın gece sezonun altıncı bölümü yayınlanacak. Sezonunu 21 Nisan’da tamamlayacak.

Snowfall, ülkemizde FOXCRIME kanalında ekrana geliyor. Dizinin kadrosunda Damson Idris, Carter Hudson, Emily Rios, Sergio Peris-Mencheta, Michael Hyatt, Amin Joseph, Alon Moni Aboutboul ve Malcolm Mays gibi isimler yer alıyor. Dizinin konusu kısaca şöyle:

Yıl 1983’te Los Angeles’ta kokain salgını yeni yeni başlamıştır. Şehirde marihuana satan Meksikalı suç örgütü liderinin kızı Lucia, kokainin daha fazla para kazanmak için iyi bir fırsat olduğunu düşünmektedir. Ailesini kandırarak daha tehlikeli ama kârlı olan kokain işine sokmayı başarır. Bu yeni iş alanı onu genç sokak girişimcisi Franklin ve suçlularla dolu ailesine karşı kendisini ispatlamaya çalışan eski güreşçi Gustavo ile bir güç savaşında karşı karşıya getirir.

Snowfall, dördüncü sezonuna 1985 yılıyla devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir