1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm ile 14 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 38. son bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin son bölümünde İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Mehdi karakteri ölüyor. Böylece İbrahim Çelikkol diziye veda ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 38. son bölümünde; Zeynep ani bir kararla Mehdi’nin cezaevinde üzerine atılan suçla ilgili davayı almaya karar vermiştir. Doğduğun Ev Kaderindir 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 38. son bölüm özeti.

Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=V71wdZOYcXE”]

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qY1z3KnmOIw”]

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Özeti

Nermin, Barış ve Zeynep’in üzerine açılan ateş sonrası Mehdi’nin bu olaydaki masumiyeti kanıtlanmıştır. Ancak yaralanan Mehdi’nin hastaneye gitmesi, adli bir duruma karıştığı anlamına gelecek ve şartlı tahliyesi riske girecektir. Bu olay üzerine Zeynep, Sakine, Nermin, Sultan ve Emine, Mehdi’nin iyi ve kötü yanları üzerine bir sorgulamaya girer. Bugüne kadar olanlar bir kenara, Mehdi’nin kendini Barış ve Zeynep için siper etmesi herkese aynı soruyu sordurtur. Sürekli yargıladıkları ve geçmişten gelen bir hakla suçladıkları adam, gözünü kırpmadan kendini ateşe atmıştır onlar için.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir