1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 6. Bölüm

Üç Kuruş 6. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş 6. Bölüm ile 6 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse ve Civan Canova’nın yer aldığı Üç Kuruş’un 5. bölümünde; Kartal ve Efe ekip çalışması yaptı. Leyla tarafından sınava tabi tutulan Efe’ye gelen esrarengiz bir mesaj Kartal’ı tam da düğün gününde şoka uğrattı.

Üç Kuruş 6. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 6. Bölüm 2. Fragmanı

Üç Kuruş 5. Bölüm Özeti

Leyla tarafından sınava tabi tutulan Efe’ye gelen esrarengiz bir mesaj Kartal’ı tam da düğün gününde şoka uğratır.

Efe, burunlarının dibine kadar girmiş olan katilin izini sürmeye çalışırken kendini Kartal’ın düğün telaşının ortasında bulur. Kartal, Nezih’e karşı son kozu olan bu düğünü sağ salim tamama erdirmek için uğraşırken katilin mahallede olabileceğini öğrenir. İrfan ise bir sonraki hedefinden edindiği bilgiyle Efe ve Kartal’ı şaşırtıcı bir planın içine sürükler. Leyla tarafından sınava tabi tutulan Efe’ye gelen esrarengiz bir mesaj Kartal’ı tam da düğün gününde şoka uğratır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir