Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

NBC ekranlarının sevilen dizisi Brooklyn Nine-Nine final fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda Brooklyn Nine Nine dizisi 8. sezonuyla ekranlara veda ediyor. Brooklyn Nine Nine’ın 8. sezonu, NBC kanalında 12 Ağustos tarihinde ekranlara gelecek.

Dan Goor (Parks and Recreations) ve Michael Schur (The Good Place) ikilisi tarafından 2013 yılında yaratılan Brooklyn Nine-Nine, komedi dizileri arasında kendisine özel bir yer edinmeyi başardı. Yayın hayatına 2018’e kadar Fox’ta devam eden seri sonrasında iptal edildi. Ardından 2019’da NBC ile anlaşarak günümüze dek yola devam etti. 2 Primetime Emmy ve 100’ü aşkın bölümün ardından, popüler dizide final zamanı geldi.

10 bölüm sürecek 8. sezonuyla veda etmeye hazırlanan Brooklyn Nine-Nine dizisi, 12 Ağustos’ta ekrana dönecek. Salgın ve Black Lives Matter hareketi nedeniyle bir süre ertelenen dizinin final sezonu pek çok ismi konuk olarak yeniden ağırlayacak. Sezonda yer alacak isimlerin arasında Kevin (Marc Evan Jackson), Gina (Chelsea Peretti), Adrian Pimento (Jason Mantzoukas), Doug Judy (Craig Robinson) ve kardeşi Trudy (Nicole Byer) de bulunuyor.

Dizinin yeni sezonunun, Amerika’da yaşanan politik olaylar nedeniyle baştan yazıldığı bilinenler arasında yer alıyor. Yeni sezonla birlikte Jake ve Amy’nin taze ebeveyn olmasını, Hitchcock ve Scully’nin tüm beceriksizliklerine rağmen hala ekipte yer almaya devam etmesini, Holt’un robotik olduğu kadar babacan tavırlarını ve daha birçok sevdiğimiz şeyleri bir kez daha izleyeceğiz.

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=faJAT35j5Ss”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir