1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm ile 7 Şubat Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 11. bölümünde; Akça’nın gözyaşları ve bağışla beni demesi dikkat çekti. Başrollerinde Fahriye Evcen, Barış Arduç ve Mehmet Özgür’ün yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu 11. bölümde Akça’nın akıbeti belli olacak. Alparslan, hain olduğunu düşündüğü Akça’yı nasıl cezalandıracak?

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm Özeti

Alparslan, ihaneti ortaya çıkan Göktuğ’un kellesini aldıktan sonra gelip bu oyunu Kekavmenos’la birlikte kurduğuna inandığı Akça’nın boynuna kılıcı dayayıp hesap sorar. Akça’nın açıklamaları Alparslan’ı ikna edecek mi, yoksa Akça için artık yolun sonu mu?

Kekavmenos’un “Onu almadan asla geri dönme” diyerek Akça’yı kurtarmaya gönderdiği Alpagut Alparslan’ı ikna etmek için çok zorlu bir uğraş içine girer. İkisinin de ifşa olması tehlikesi ile yüz yüzedir. Tuğrul Bey’in haklı bulduğu Yınal Bey Alparslan’a karşı yeni hamleler yaparken diğer cephede Alparslan’ın canını yakmak isteyen Bozan bu defa farklı bir oyun kurmaya hazırlanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir