1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

This Is Us 3.Sezon Onayı Birden Aldı

This Is Us 3.Sezon Onayı Birden Aldı
0

Daha önce aynı anda iki sezon onayı alan “This Is Us” bu kez 4, 5, ve 6. sezon onaylarını alarak 3 yıl daha ekranda kalacağını garantiledi.

NBC ekranlarında izleyiciyle buluşan “This Is Us” Pearson ailesinin farklı jenerasyonlarının farklı zaman dilimleri içerisinde yaşadıkları maceraları işliyor. Dizinin üçüncü sezonu, zamanda ileriye atlama yaparak Rebacca’nın hayatta geldiği noktayı ekrana taşımıştı. Yeni sezon ise Rebecca’nın aradan geçen yıllar boyunca neler yaşadığına odaklanacak.

Dizinin başlıca rollerini Sterling K. Brown, Justin Hartley, Jon Huertas, Chrissy Metz, Mandy Moore, Chris Sullivan, Milo Ventimiglia ve Susan Kelechi Watson gibi isimler paylaşıyor. Yalnızca Fox’un değil, ekranın da en çok izlenen dizilerinden biri olan yapım, üçüncü sezonunda ortalama 3.8 reyting almayı ve 13.8 milyon izleyiciye ulaşmaya başardı.

This Is Us” yürütücü yapımcılar Dan Fogelman, Isaac Aptaker, Elizabeth Berger, John Requa, Glenn Ficarra, Ken Olin, Charlie Gogolak ve Jess Rosenthal’ın imzasıyla ekrana taşınıyor. Dizinin prodüksiyonunu 20th Century Fox Television üstleniyor.

This is Us dizisinin Türk yapımı uyarlaması ise ülkemizde Fox kanalından Bir Aile Hikayesi isimli dizi olarak yayınlanıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir