Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm
0

Kanunsuz Topraklar dizisi FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm izlemek için bekleyenler için o an geldi çattı. Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm ile 29 Eylül Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Faruk Turgut’un, yapımını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu, senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı “Kanunsuz Topraklar” dizisi Eylül’de FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kanunsuz Topraklar Dizi Konusu

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut, kardeşleri ve anne-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik Bey’in kızı Gülfem hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik Bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncuları

Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncuları arasında; Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Başlıyor?

“Kanunsuz Topraklar” dizisinin yayın tarihi belli oldu. “Kanunsuz Topraklar” dizisinin Eylül ayında FOX ekranlarında yayınlanacak. “Kanunsuz Topraklar” 29 Eylül Çarşamba günü FOX’ta başlıyor.

Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir