Cam Tavanlar 6. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Cam Tavanlar yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Cam Tavanlar 6. Bölüm ile 14 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Bensuz Soral, Kubilay Aka, Hatice Aslan ve Utku Ateş’in paylaştığı Cam Tavanlar dizisi yeni bölümleri ile SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Son bölümde; aşka davet eden bir müzik, alev alev yanan Leyla ve Cem, birlikte kotarmaları gereken bir gala ekrana geliyor. Aşka davet eden bir müzik, alev alev yanan Leyla ve Cem, birlikte kotarmaları gereken bir gala…Aşkın dansı başlasın!

Cam Tavanlar 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Cam Tavanlar 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aOKei3qEwYQ”]

Cam Tavanlar 5. Bölüm Özeti

Cam Tavanlar dizisinin son bölümünde; ikili, tüm bu koşuşturmanın arasında nihayet yollarını buluyor ve ilk kez hatalarıyla yüzleşiyor. İkisi de aynı yerde, aşkın tarafında şimdi… Peki, İskender? O bu aşkın neresinde? Leyla, Cem’in aşkıyla tutuşurken İskender yeni bir kart açıyor. Bakalım bu hamle Leyla’yı kazanmaya yetecek mi?

Aşka davet eden bir müzik, alev alev yanan Leyla ve Cem, birlikte kotarmaları gereken bir gala… İkili, tüm bu koşuşturmanın arasında nihayet yollarını buluyor ve ilk kez hatalarıyla yüzleşiyor. İkisi de aynı yerde, aşkın tarafında şimdi…
Peki, İskender? O bu aşkın neresinde? Leyla, Cem’in aşkıyla tutuşurken İskender yeni bir kart açıyor. Bakalım bu hamle Leyla’yı kazanmaya yetecek mi?

İlginizi Çekebilir
Marasli-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir