1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 3. Bölüm

Aziz 3. Bölüm
0

Cuma akşamlarının yeni dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni dizi Aziz 3. Bölüm ile 19 Kasım Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show ekranlarında Cuma akşamları ekranlara gelen Aziz dizisi yeni bölümleri ile merak konusu olmaya devam ediyor. Murat Yıldırım ve Damla Sönmez’in başrollerinde yer aldığı Aziz dizisinin son bölümünde; Aziz, Efnan’ı zorla götürüldüğü yerden kurtarırken bu haber Payidar ailesinde çabuk yayılıyor. Aziz’in Efnan’ı düğünden kaçırdığını duyan Dilruba, büyük bir yıkım yaşarken bu durum Maksude’nin dikkatini çekiyor.

Aziz 3. Bölüm Fragmanı

Aziz 3. Bölüm 2. Fragmanı

Aziz 2. Bölüm Özeti

Efnan’ın çaresizliğine kayıtsız kalamayan Aziz, onu evine getirdi. Dilruba ise Kınalı Kaya’da Aziz’i beklerken karşısında Adem’i buldu. Adem, eğer Aziz oraya gelirse onu öldürecekti. Dilruba, Aziz’i korumak için Adem’i kolundan vurarak beklenmeyen bir hamle yaptı. Adem’i vurduktan sonra Aziz’in yanına giden Dilruba, evde Efnan’ı görünce bir hayal kırıklığı daha yaşadı. Aziz, her şeyi yeniden kurmak için harekete geçmeye karar verdi. Aziz Payidar olarak yeniden babasının işini kurmak için önce bankaya gitti ancak Fransız işgali altında olan Antakya’da onların onayı olmadan Aziz, kredi alamadı. Bunun üzerine şehrin beylerini yemeğe davet ederek iş için bir ortak arayışına girdi. Fransızların korkusundan kimse Aziz’in yemeğine katılmadı. Aziz, maddi ve manevi her şeyini kaybetmeye devam ederken Aziz’in babasının, ölmeden önce Aziz’e miras bıraktığı ortaya çıktı. Galip Bey, Pierre’le birlikte Aziz’den mallarını saklamaya karar verdi.

Dilruba’nın Adem’i vurduğunu öğrenen Nigar Hala ve Maksude ise büyük bir şaşkınlık yaşadı. İkisi de bu nişanın bozulacağından çok eminken Adem, Dilruba’dan ayrılmamaya ve her şeyi babasından saklamaya karar verdi. Dilruba, Aziz’den aşkına karşılık alamayınca Adem ile nişanlanmaya karar verdi. Diğer taraftan Efnan’ı kıskanan Dilruba, Efnan’ın köyüne gizlice haber gönderdi. Bunun üzerine Efnan’ın babası, Aziz Payidar’ın evine ulaşıp zorla Efnan’ı götürdü. Bu sırada Dilruba ile Adem’in nişan töreninde tüm taşlar yerinden oynadı. Kenan, Dilruba’nın Aziz’e kaçtığını ve Adem’i vurduğunu Galip Bey’e söyledi. Adem’in sakladığı büyük sırrı öğrenen Galip, sert tepkisini gösterdi ancak Aziz, tüm suçu üstüne aldı. Bunun üzerine Galip ve Aziz’in arasında gerilim yükseldi. Finalde Aziz, nişan töreninin ortasında şehirden gitmeyeceğini ve tüm düzeni değiştireceğini açıklayarak başta Pierre ve Galip Payidar olmak üzere herkese meydan okudu. Şimdi nefesler Aziz’in kararından sonra yaşanacaklar için tutuldu.

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir