1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 10. Bölüm

Aziz 10. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilen dizi Aziz 10. Bölüm ile 21 Ocak Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların yeni sezon dizilerinden ve Cuma akşamları ekranlara gelen Aziz dizisi yeni bölümleri ile tekrar izleyicileri ile buluştu. Aziz dizisinin 9. bölümünde; Dilruba, Adem’e karşı yumuşamaya başladı. Tüm gerçekleri öğrenen Aziz, Galip’in karşısına geçip hesap sorar. Galip, Aziz’e ne cevap verecek? Aziz, “Misafirim ol, ömrümüzün sonuna kadar…” sözleriyle Efnan’a duygularını açıkça söylüyor. Efnan’ın bayılması dikkat çekerken izleyicileri aşk dolu bir bölüm bekliyor.

Aziz 10. Bölüm Fragmanı

Aziz 9. Bölüm Özeti

Tüm gerçekleri öğrenen Aziz, Galip’in karşısına geçip hesap sorar.
Babasının ve tüm emekçilerin hakkını savunmak adına, karşısındaki amcası dahi olsa savaşa hazırdır. Aziz’in önderliğinde birleşen Türkler, değerlerini muhafaza etmek adına sokağa çıkıp haklarını savunurlar. Bu güç karşısında çıkışsız kalan Fransızların karşı hamlesi ne olacaktır? İmkansızlıklar imkan yaratırken, aşk da sessiz kalmayacak, aşk ve değerler baş kaldıracak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir