1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maria ile Mustafa 15. Bölüm

Maria ile Mustafa 15. Bölüm
0

Pazar akşamları ekrana gelen Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 15. Bölüm ile 13 Aralık Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

6 Aralık Pazar akşamı Mari ile Mustafa dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde Mustafa ve Maria’nın düğününde bomba patladı ve en mutlu günleri kana bulandı. Pazar günleri ATV’de izleyici ile buluşan Maria ile Mustafa, 14. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı ve gözler şimdiden yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Maria ile Mustafa 15. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 14. Bölüm Özeti

Mustafa ve Maria’nın düğününde bomba patlamış, en mutlu günleri kana bulanmıştır. Herkesi alt üst edecek bu patlama nelere mal olacaktır?

Düğünü kana bulayan Galip, Mustafa’dan kurtulup, Eda’ya kavuşacağını düşünürken Eda’nın intiharıyla darmadağın olur. Galip bu işin içinden sıyrılabilecek midir?

Mustafa ve Maria, yaralarını sarmaya çalışırlarken hayatlarına gizemli bir kişi girer. Bu gizemli kişi Candemir ailesini nasıl bir açmaza sürükleyecektir?

Patlamadan etkilenen yalnızca Maria ve Mustafa değildir. Rüzgar ve Nisan’ın ilişkileri de patlamanın ardından alt üst olacaktır. İki âşık yaralarını sarabilecekler midir?

Kudret’in gençliğinde yaptığı bir hata tüm Candemir ailesini darmadağın etmek üzeredir. Candemir ailesi, adım adım kendilerine yaklaşmakta olan tehlikeyi bertaraf edebilecekler midir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir