1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 18. Bölüm

Camdaki Kız 18. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 18. Bölüm ile 4 Kasım Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız 17. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 40. yıl kutlamasında yayınlanan görüntüler, Rafet’in fenalaşmasına ve Koroğlu konağının iyice karışmasına neden oluyor. Sedat ise yönetim kurulu başkanlığından oldukça emin iken babasının açıklamaları ile resmen şok oluyor.

Camdaki Kız 18. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 18. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 18. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 18. Bölüm Ön İzleme

Camdaki Kız 17. Bölüm Özeti

Sedat, Cana ile görüntülerini yayınlatanın Selen olduğunu düşünür. Alp ile arasını düzelten Cana ise evliliğinde son bir şans kazanır ve bunu değerlendirmeye karar verir. Feride, Nalan ve Sedat’ın evliliğini kurtarmak için farklı yollara başvururken, Hayri de aklından Nalan’ı atamaz.

Feride ve Adil ile uzun yemeğe çıkan Nalan, geçmişi sorgulamayı bırakmaz ve Feride’ye sorular sorar. Rafet’in şirket geleceği için vereceği kararlar şekillenir, ancak bu kararlar beklendiği gibi olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir