Baraj 4. Bölüm
0

Baraj 4. Bölüm ile devam ediyor. Fox TV dizisi Baray yeni bölümü ile 8 Eylül Salı akşamı ekranlara geliyor. Baraj 4. Bölüm fragmanı yayınlandı. Baraj yeni bölümden neler olacak?

Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması yayınlandığı 2 bölümün ardından sonra pandemi arasına girmişti. Bu hafta Salı günü Baraj 3. Bölüm ile ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tarık ve Nazım’ın anlaşma yaptığı son bölümde Nehir’in gerçekleri öğrenip öğrenemeyeceği merak dolu anlara neden oldu. Dizinin yayınlanan fragmanında ise Nazım’a ait olan kartın Nehir’in eline geçmesi dikkat çekti. Nehir barajda bir süre daha kalmak istediğini söyledi. Nazım bu duruma karşı çıksa da Tarık’ın planı sonrası Nazım ile Tarık bir anlaşma yaptı.

Baraj 4. Bölüm Fragmanı

Baraj 4. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 4. Bölüm 3. Fragmanı

Baraj 3. Bölüm’de Neler Oldu?

Nehir barajda bir süre daha kalmak istediğini söyler. Nazım bu duruma karşı çıksa da Tarık’ın bir planı vardır. Nazım ve Tarık bir anlaşma yaparlar. Tarık, Nehir’e karşı ilgisiz ve kaba davranarak onu kendisinden soğutacaktır. Bunun yanında Nazım’a vereceği taktiklerle Nazım ve Nehir’in yakınlaşmasını sağlayacaktır.

Nazım doğru anı hissettiğinde Nehir’e gerçekleri söyleyecektir. Bunların karşılığında da Nazım, Tarık’a masa başı bir iş verecek ve rahat etmesini sağlayacaktır. Böylece herkes kazanacaktır. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir