1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bay Yanlış Dizisi Bekleneni Verdi Mi?

Bay Yanlış Dizisi Bekleneni Verdi Mi?
0

26 Haziran Cuma akşamı Fox TV’de ilk bölümü yayınlanan başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in oynadığı Bay Yanlış dizisi sezonun iddalı dizilerinden biri olarak gösteriliyor. Özellikle Can Yaman’ın İtalya’da yaşadığı üzücü olay sonrası ilk set deneyeminde nasıl bir performan ve etki göstereceği tüm izleyenler için merak konusu.

Son 2 aydır birçok dizi izleyicisi sosyal medyada Bay Yanlış tanıtımları ve sosyal medyaya etkilerine bakınca muazzam ciddi bir merak söz konusu olduğunu gösterdi. Fakat dün akşam yayınlanan Bay Yanlış 1. bölüm bunun tersi veriler ortaya çıkardı. Bay Yanlış dizisinin reytingleri hiç de beklenildiği gibi olmadı.

Bay Yanlış ABC1’de 3.04 reytingle 4. sırada yer alabildi. AB’de 3.11 reytingle 3. oldu ve tüm kişilerde ise 2.92 reytingle 4. sırada kendisine yer buldu. Sıralamalara bakarsanız ilk 100 program içinde iyi, ama reytinglere bakarsanız o kadar büyük bir etkisinin olmadığını ortaya çıkıyor.

Tabi ki ilk bölümün reyting sonuçları gelecek için kesin bir sonuç değil. Fox tv’nin de Bay Yanlış dizisinin tekrar bölümlerini bir kaç kez ekrana getirerek daha çok izleyici kitlesine ulaştırmasını bekliyoruz. Bakalım Bay Yanlış dizisi önümüzdeki günlerde reyting sıralamasında daha üst sıralara tırmanabilecek mi?

Haberlerimizi instagram’da takip edin –> @Dizihastasi
Haberlerimizi twitter’da takip edin –> @Dizihastasi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir