1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 15. Bölüm

Gönül Dağı 15. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 15. Bölüm ile 6 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 14. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı Gönül Dağı dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde; Dilek’in evinde elektrikler kesilir. Anne-kız bu problemi çözmeye çalışır, fakat sorun çözümsüz bir noktadadır. Gönül Dağı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 13. son bölüm.

Gönül Dağı 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 15. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=eiiK75Z95F0″]


Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZJLgBhpCrR8″]

Gönül Dağı 14. Bölüm Özeti

Onların yardımına Taner yetişir ve onlara özel bir icad geliştirerek sorunu çözer. Kısa sürede geliştirdiği bu icad, kasabanın da dikkatini çekecektir. Veysel ve Cemile, Dişçi Musa’nın evine taşınmaya kararlıdır.

Bu taşınmaya karşı olan Döndü, onları vazgeçirmek için ne yapacaktır? Asuman’ın gönderilmesine engel olamayan Ramazan, bu durumu kabullenemez ve Ankara’ya doğru yola çıkar. Ramazan, Asuman’ı alıp kasabaya geri getirebilecek midir?

Öte yandan Zahide’nin Sefer’le evlenmesini istemeyen Erkan, ikisini zor durumda bırakacak işlere kalkışır. Sefer ve Zahide, bu zorlukların altından kalkabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir