Camdaki Kız 27. Bölüm
0

Perşembe akşamları ekranlara gelen Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 27. Bölüm ile 13 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız bölümleri Perşembe akşamları ekranları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 26. son bölümde Muzo, babasına Melisa ile ilgili gerçeği anlatmak zorunda kalır. Melisa ise Muzaffer’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. Muzo, bu çıkmazdan nasıl kurtulacak?

Camdaki Kız 27. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 27. Bölüm Fragmaı

Camdaki Kız 26. Bölüm Özeti

Alper ile buluşan Nalan, beklenmedik bir şantajla karşı karşıya kalır. Alper’in Nalan’dan para istediğini öğrenen Feride ise duruma el atmakta gecikmez. Hayri’nin Rafet’e yaptığı ziyaret, Muzo’ya Melisa ile ilgili söylediği yalanı itiraf etmekten başka çare tanımaz. Bu sırada Cana ile buluşan Melisa ise, yeni müttefikinin de etkisiyle Muzo’dan vazgeçmemeye karar verir. Melisa ile ilgili yalanı tüm ev halkı öğrenirken, Gülcihan da Selen’in hamile olmadığı gerçeğiyle yüzleşir. Melisa ve Sedat’ın videosunu izleyen Nalan’ı gören Sedat ne yapacağını bilemez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir