Arka Sokaklar 566. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının Cuma akşamları vazgeçilmezi Arka Sokaklar yeni bölümü ile devam ediyor. Arka Sokaklar 566. Bölüm ile 20 Kasım Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Arka Sokaklar dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Ekranların en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’da heyecan durulmuyor. Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? İşte dizinin takipçileri tarafından merakla beklenen Arka Sokaklar 566. bölüm fragmanı.

Arka Sokaklar 566. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 565. Bölümde Neler Oldu?

Rıza Baba, Engin Müdürün akıllı planıyla Civan’ın elinden kurtulmayı başarır. Bu plan Civan’ı ölüme, kardeşi Nuran’ı da tekrar hapse yollar. Terör örgütüne karşı alınan bu başarılı baskın ve operasyonlar Servan’ın canını sıkar. Servan, Civan’ın da bağlı olduğu örgütün üst düzey sorumlusudur. Servan intikam yeminleri eder. İlk hamlesi ise, Ümit Amir olur. İstanbul’daki görevini tamamlayıp Nuran’ı adalete teslim eden Ümit Amir, Ankara’ya doğru yola çıkar. Hava alnına gittiği sırada içinde bulunduğu Taksi sahte polisler tarafından durdurulur. Terör örgütünün adamlarının durdurduğu taksiye Servan girer. Ümit’i rehin alan Servan, ekibimize bir video yollar. Bu videoda Servan, Ümit Amiri infaz etmektedir. Bu görüntüleri izleyen ekibimiz -özellikle de Cemal- nefret dolu şaşkınlık yaşarlar. Servan eylemlerinde durmaz ve hedefine Rıza Babayı koyar. Servan, gecenin bir vakti Rıza Babaların evini ateşe verir. Bu sırada Rıza Baba ve ailesi içeride uyumaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir