1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 56. Bölüm

Sadakatsiz 56. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 56. Bölüm ile 13 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşan Sadakatsiz dizisi her hafta yeni bir heyecan dolu bölümle ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin 55. bölümünde; Derin’in itirafından sonra Volkan’ın ortadan kayboluşu, herkesi endişelendirir. Volkan’a ulaşmak için her yolu deneyen Derin, son çare olarak Asya’ya gider. Volkan ve Derin’den alacağı intikam konusunda geri adım atmayan Asya’nın Derya’yı da yanına çekip daha büyük bir plan için harekete geçmesi dikkat çekiyor.

Sadakatsiz 56. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 55. Bölüm Özeti

Asya, Derin karşısında yenilgiyi kabul etmeyerek beklenmedik bir hamle daha yapıyor!
Derin’in itirafından sonra Volkan’ın ortadan kayboluşu, herkesi endişelendirir. Volkan’a ulaşmak için her yolu deneyen Derin, son çare olarak Asya’ya gider. Parçaları birleştiren Volkan Derya’dan şüphelenirken, arada kalan Derya’nın alacağı karar merak konusudur.

Volkan’ı ikna etmeye kararlı olan Asya’nın hamlesi her zamankinden daha büyük olurken, birinin tüm yaşananlara şahit olması oyunu yeniden değiştirecektir. Asya ve Volkan’ı gören kişi kimdir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir