1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 17. Bölüm

Sadakatsiz 17. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 17. Bölüm ile 10 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 16. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizi yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları diziseverlerle buluşuyor. Asya’nın, olanlarından ardından Ali’yi babasıyla bırakma kararı seyirciyi şaşkınlığa uğrattı. Volkan, Derin’in hırsı nedeniyle Asya ile Ali arasına girmesine dayanamaz. Evde işler karışmıştır. Ancak bu durumda Asya’nın yanında olan Bahar, etkili bir planla Ali’yi eve gitmeye ikna etmek için harekete geçer. Ali’nin okulda karıştığı kavgada kurtarıcısı Derin olur ve bu durumda Asya kritik bir karar vermiştir. Volkan ve Derin arasındaki gerginlik giderek artıyor! Sadakatsiz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz 16. son bölüm detayları.

Sadakatsiz 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BCSjVrEUKpY”]

Sadakatsiz 16. Bölüm Özeti

Derin’in planları Volkan’la arasındaki iplerin gerilmesine sebep oluyor!

Ali’nin aldığı karar Asya ile Volkan için yepyeni bir sınav haline gelmiştir ancak Asya oğlu için en doğru adımları atmaya karalıdır. Derin’in planları Volkan’la arasındaki iplerin gerilmesine sebep olurken, Volkan’ın çözmesi gereken bambaşka sorunlar ortaya çıkar.

Ali’nin içine düştüğü çıkmaz büyürken, oğluna yardımcı olmak isteyen Asya hangi beklenmedik gelişme ile karşı karşıya kalacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir