Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm ile 6 Ocak Perşembe akşamı yerine 13 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın 30 Aralık tarihli son bölümünde, savcıyla kavgaya girişen Hakan’ın gözaltına alınması dikkat çekerken, Şermin ve Betül’ün Züleyha’dan intikam almak için harekete geçmesi heyecan yarattı.

Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Özeti

Şermin, nişanı atan Fikret’ten açıklama ister. Şermin ve Betül’e yapılanların cezasını ödetmek isteyen Züleyha, bu kez ikisini kapının önüne koyar. Birden çok farklı bir hayatın içine düşen Şermin ve Betül, Züleyha’dan intikam almak için and içer.

Polisler, savcıyla kavgaya girişen Hakan’ı gözaltına alır. Hakan, dik başlılığına devam ettikçe Abdülkadir, Hakan’ın bir planı olduğunu anlayıp korkuya kapılır. Cezaevine sevk edilen Hakan, Mahmut’la yüzleşir ve Züleyha’yı vuranın kim olduğunu sorar.

Züleyha Hakan Gümüşoğlu’nun kardeşinin öldüğünü haber alır almaz yollara düşer. Fikret de onu korumak için beraber gitmeyi teklif eder. Yola çıkmadan Hakan’a cenazeye katılacağını mesaj bırakan Züleyha, gerçeklere bir adım daha yaklaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir