Çatı Katı Aşk 11. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk yeni bölüm ile devam ediyor. Çatı Katı Aşk 11. Bölüm ile 19 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz gibi isimlerin yer aldığı Çatı Katı Aşk dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yayınlanan son bölümde, gençler bir araya geldi ve Asaf kimseye görünmeden yalıdan rahat bir şekilde çıkabilsin diye farklı yollar aramak adına fikir birliği yapar. Bu sırada bir yandan da Ayşen ve Demir ortalarda yer almadığı için mahallede beklenmeyen işler meydana gelmeye başlıyor. Kaynak: Kanal D Çatı Katı Aşk ne zaman yayınlanacak? 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çatı Katı Aşk 11. Bölümde ise yalıda mahsur kalan kahramanlarımız Asaf’ın da gelmesiyle köşeye sıkışırlar!

Gençler, Asaf’a görünmeden yalıdan çıkmanın bir yolunu ararken Ayşen ve Demir’in ortalarda olmaması mahallede de işleri iyice karıştırır. Yaşanan bu karışıklık henüz atlatılmışken Ateş ve Yasemin’in yeni hayatlarına adapte olmuş halde mahalleye dönmesi, Ateş’e olan duygularını yeni yeni kabullenen Ayşen’i, Ateş konusunda düşündürürken, son derece kıskanç bir karaktere sahip olan Demir’i de Yasemin konusunda düşünmeye sevk eder.

Tüm bunlar yaşanırken Yasemin, Ateş ve Ayşen Demir’e sürpriz doğum günü partisi hazırlama telaşına düşerler. Gençlerin birlikte vakit geçirmek için planladıkları doğum günü partisinde yalnızca Demir değil kahramanlarımız da hiç planlamadıkları sürprizlerle karşılaşır.

Çatı Katı Aşk 11. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm Neler Oldu?

Gençler, Asaf’a görünmeden yalıdan çıkmanın bir yolunu ararken Ayşen ve Demir’in ortalarda olmaması mahallede de işleri iyice karıştırır. Yaşanan bu karışıklık henüz atlatılmışken Ateş ve Yasemin’in yeni hayatlarına adapte olmuş halde mahalleye dönmesi, Ateş’e olan duygularını yeni yeni kabullenen Ayşen’i, Ateş konusunda düşündürürken, son derece kıskanç bir karaktere sahip olan Demir’i de Yasemin konusunda düşünmeye sevk eder. Tüm bunlar yaşanırken Yasemin, Ateş ve Ayşen Demir’e sürpriz doğum günü partisi hazırlama telaşına düşerler. Gençlerin birlikte vakit geçirmek için planladıkları doğum günü partisinde yalnızca Demir değil kahramanlarımız da hiç planlamadıkları sürprizlerle karşılaşır.

KamuAjans

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir