1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 29. Bölüm

Kalp Yarası 29. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 29. Bölüm ile 31 Ocak Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 28. bölümde; Elif’in sahilde bulunmasıyla Ayşe kendini kahreder. Şahin de perişan olur. Diğer yandan Adnan’ı Yaman’ın öldürmüş olabileceği ihtimali konusundaki şüpheler artar.

Kalp Yarası 29. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 28. Bölüm Özeti

Babasının öldürüldüğünü düşünen Ferit cinayetin izini sürmeye başlar. Tüm işaretler Yaman’ı göstermektedir. Başka bir yüzleşmenin eşiğinde olan Ayşe ise ailem dediği dedesiyle karşı karşıya gelir.

Azade’nin konakta ve holdingte gücünü kaybetme korkusu yaşaması, onu yeni hamleler yapmaya zorlar. Hande ve Yaman’ın Sancakzade Konağı’nı ele geçirmesiyle konakta ipler iyice gerilir.

Kızının Sancakzade Konağı’na yerleştiğini duyan Hüseyin bu durumu fırsata çevirirken Zümrüt’le karşı karşıya gelir. Hiç beklemediği bir anısıyla yüzleşen Vedia bir türlü kendini toparlayamazken bu yüzleşme Sancakzade Konağı’nda yaşanacak depremlerin habercisidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir