1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 51. Bölüm

Sadakatsiz 51. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 51. Bölüm ile 2 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Sadakatsiz bölümleri her hafta yeni bir maceraya tanıklık ettiriyor. Sadakatsiz son bölümde; Haluk’un ölümünün ardından herkes tarafından suçlanan Asya’nın Aras ile beraber Londra’ya yerleşme kararı alması dikkat çekti. Asya ile Aras’ın evlilik kararı sonrası Ali bir seçim aşamasına gelir. Derin, Ali’yi Volkan’ın yanında istemez.

Sadakatsiz 51. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 50. Bölüm Özeti

Sadakatsiz 23 Şubat Çarşamba yayınlanan 50. yeni bölümde Aras’la birlikte İngiltere’de yaşama kararı alan Asya’yı kötü bir sürpriz bekliyor!

Haluk’un ölümünün ardından herkes tarafından suçlanan Asya ve Aras, zor bir dönemece girmiştir. Yaşananlardan Aras’ı sorumlu tutan Selçuk’un hamlesi, Nil ve Selçuk’un arasında soğuk rüzgarlar estirir. Volkan’ın evine yerleşen Derin’in Ali konusunda atacağı adım merak konusu olurken, yaşanan hangi beklenmedik gelişme Asya’yı yeni bir yol ayrımına getirir?

Gönül, Asya’dan intikam almak isterken tehlikeli bir oyunun içinde kalıyor. Ceren’le iş birliği yaparak Asya’ya bir hasta yönlendiriyor. Ancak yanlış teşhis nedeniyle hasta kalp krizi geçiriyor. Bunu öğrenen Gönül, ne yapacağını şaşırıyor. Gönül’ün bu oyunu bir insanın hayatına mı mal olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir