Aşkın Tarifi 5. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Aşkın Tarifi 5. Bölüm ile 5 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi dizisi 4. son bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi dizisinin 5. yeni bölüm fragmanında; Fırat, Naz’a isyan bayrağını açıyor. Yeni bölümde; Naz’ın Taylan ile olmasını hazmedemeyen Fırat durumu değiştirmeye kararlıdır. Naz’a Taylan ile evlenmemesi gerektiğini açık yüreklilikle söyler.

Aşkın Tarifi 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XYtu7G7XaqY”]

Aşkın Tarifi 4. Bölüm Özeti

Aşkın Tarifi 4. son bölümde; Naz’la Fırat’ın o anın heyecanında sarılmaları; Naz’ı, Taylan ve kendi ailesi karşısında zor bir duruma düşürür. Fırat da Naz’ın, ailesine karşı bu duruma düşmesine üzülür. Hiç planda olmayan bu sarılma, aslında Taylan’ın işini kolaylaştırmıştır.

Taylan, Naz’ı Fırat üzerinden manipüle ederek, onun duygularıyla oynar. Kebapçı, sonunda açılır. Herkes, açtıran kişinin Fırat olduğunu düşünürken; bu hamle, hiç beklenmedik birinden gelir.

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir