İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
+ - 0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk yeni bölüm ile devam ediyor. Çatı Katı Aşk 15. Bölüm ile 17 Ekim Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı dizinin kadrosuna Selin Şekerci dahil oldu. Çatı Katı Aşk 14. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Çatı Katı Aşk dizisinin son bölümünde; Yasemin’in ailesinin Yasemin’le, Ateş’in evli olduğunu öğrenmesi deprem etkisi yaratır. Ateş’in tarafında da işler karışır. Çünkü Gülriz de, Yasemin’in anne babasının Üzeyir ve Nedret olduğunu öğrenmiştir.

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm 2. Fragmanı

Çatı Katı Aşk 14. Bölümde Neler Oldu?

Ayşen, Şenay’ın annesi olduğunu öğrenmenin şokunu yaşarken, Ateş’in bunu bildiği ve gizlediğini düşünerek büyük bir hayal kırıklığıyla kendini odasına kapatır. Ateş, Ayşen’e onu kandırmadığını anlatmak için elinden geleni yaparken, Yasemin’e kızan anne ve babası memlekete dönme kararı alırlar. Ateş kendini Ayşen’e anlatamamanın gerginliğiyle yalnız kalmak ister. Tabii Ateş’in hangi isteği tam olarak gerçekleşmiştir ki bu da gerçek olsun? O gece tanıştığı Şirin’le olaylı bir gece geçiren Ateş’in isteği kısmen yerine gelir. Fakat hiç olmak istemeyeceği bir yerde, olmak istemeyeceği şekilde geceyi Şirin’le geçirmek zorundadır…

Gülriz, Üzeyir ve Nedret’e her şeye en baştan başlamayı istemeyi teklif eder. Üzeyir’in teklifi kabul edip ilişkinin resmiyete dökülmesiyle Yasemin, Demir, Ateş ve Ayşen cephesinde işler daha da karışır. Şirin’in gelişi mahallede ve çatı katında büyük bir kargaşaya sebep olurken Ayşen’in kararı herkese büyük bir şaşkınlık yaşatacaktır.

Yorum Yap