1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 51. Bölüm

Kardeşlerim 51. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 51. Bölüm ile 7 Mayıs Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Kardeşlerim bölümleri her hafta yeni bir merak konusu oluşturmaya devam ediyor. 30 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim son bölümü reyting sıralamasında 6,73 puan alarak Total de 2. oldu. Kardeşlerim 50. bölümde; Ataman Koleji’nde; Ömer, Doruk, Oğulcan ve Berk’i ciddi derecede etkileyecek sürprizler yaşanmaya başlarken, şirketteki iplerin elinde olduğunu göstermek isteyen Akif, Ayla ve Nebahat’e kurnazca bir oyun kurar.

Kardeşlerim 51. Bölüm izlemek çin tıklayınız.

Kardeşlerim 51. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 50. Bölüm Özeti

Emir, arabasıyla beraber denizin derinliklerinde kaybolurken, Asiyeler de iş birliği yapmaktan başka çareleri olmadığını kabullenirler. Ataman Koleji’nde; Ömer, Doruk, Oğulcan ve Berk’i ciddi derecede etkileyecek sürprizler yaşanmaya başlarken, şirketteki iplerin elinde olduğunu göstermek isteyen Akif, Ayla ve Nebahat’e kurnazca bir oyun kurar. Gönül, Orhan’ı Şengül’den uzaklaştırmak için sinsi hamleler yaparken, çaresizce ne yapacaklarını düşünen Asiyeler ise, okulda gördükleri manzara karşısında şoke olurlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir