1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 7. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 7. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 7. Bölüm ile 20 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Fahriye Evcen, Barış Arduç, Erdinç Gülener, Barış Bağcı ve Mehmet Özgür’ün yer aldığı dizi, TRT1’in ilgiyle izlenen yapımları arasında yer alıyor. Alparslan Büyük Selçuklu son bölümde Alparslan Kekavmenos’un alnındaki izden, onun annesinin katili olduğunu anlar. Son bölümde Akça vurulurken Alparslan ise veliaht olma teklifini kabul etmedi.

Alparslan Büyük Selçuklu 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 7. Bölüm Ön İzleme

Alparslan Büyük Selçuklu 6. Bölüm Özeti

Alparslan, oba baskınında annesini öldüren kişinin Kekavmenos olduğunu öğrenince, intikam için harekete geçer. Akça ise, başındaki Karaca derdinden kurtulmak zorundadır. Alparslan’la Kekavmenos arasında yaşananlar, Bizans içinde yeni gerginliklerin tohumunu atar. Yınal’ın tahta çıkma yolunda Kündüri ile yaptığı plan, devlet içinde büyük karışıklıklara yol açarken; Kekavmenos ve Bozan arasındaki kirli ittifak ise, Selçuklu’yu büyük bir çıkmaza sokacaktır. Tüm bunlar yaşanırken; Kekavmenos’un, Akça ve Alpagut’u zor durumda bırakacak hamlesi ne olacak? Alparslan, Kekavmenos’tan almak istediği intikam uğruna dönülmez bir yola girecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir