1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 34. Bölüm

Kardeşlerim 34. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümlerleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 34. Bölüm ile 25 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 33. bölümde Doruk ve Asiye, Eren ailesine para desteği sağlamak için bir kafede şarkı söylerken, ilk kez olarak Asiye’nin tatlı kıskançlığıyla tanışırlar. Ömer, Süsen’le ilgili yeni bir karar almak durumunda kalırken, Akif de sürpriz bir isimle ortaklık kurar.

Kardeşlerim 34. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 34. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 33. Bölüm Özeti

Ömer, Süsen’le ilgili yeni bir karar almak durumunda kalırken, Akif de sürpriz bir isimle ortaklık kurar. Şengül, kendisini dolandıran müteahhittin peşine düşerken, Aybike ve Berk cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Doruk ve Asiye, Eren ailesine para desteği sağlamak için bir kafede şarkı söylerken, ilk kez olarak Asiye’nin tatlı kıskançlığıyla tanışırlar. Suzan’la Harika arasında ipler iyice gerilirken, okulda düzenlenen tanışma kokteylinde ise herkesi korku dolu dakikalar beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir