1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 36. Bölüm

Camdaki Kız 36. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Camdaki Kız 36. Bölüm ile 24 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Camdaki Kız yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız dizisinin 35. bölümünde; Cana Nalan’ın sırrını öğrendi. Nalan ve Hayri arasındaki yakınlaşmayı sezen Feride’nin Nalan’ı köşeye sıkıştırması dikkat çekti. Dizinin son bölümünde Nalan’a tüm gerçekleri anlatmak isteyen Adil Bey’in kalp krizi geçirmesi akıllara Adil Bey öldü mü? sorusunu getirdi.

Camdaki Kız 36. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 36. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 35. Bölüm Özeti

Nalan ve Hayri arasındaki yakınlaşmayı sezen Feride, bu konuyla ilgili önlem almaya karar verir. Nalan’ın Hayri’ye verdiği oyuncak bebeği Hayri’den zorla alan Feride, Nalan’ı iyice köşeye sıkıştırır. Nalan ve Hayri’nin birbirlerinden uzak durması konusunda uyaran Feride, son derece kararlıdır. Cana, Feride tarafından saunaya kapatılarak ölüme terk edildikten sonra, son anda kurtulur. Cana kendine gelir gelmez, Feride’den bunun intikamını almaya ant içer. Cana, babasını arayarak Feride hakkında araştırma yapmasını ister. Cana, Feride hakkında neler öğrenecek?

Rafet, yıllar sonra ortaya çıkan eski aşkı Pervin’le sonunda yüz yüze gelmeye karar veriyor. Pervin, telefonun diğer ucunda Rafet’in olduğunu duyunca şoke olur. Rafet ve Pervin yıllar sonra bir araya gelince neler konuştular? Cana, Nalan’ın gerçek annesinin Feride olmadığını sonunda öğrenir. Feride, Nalan’ı korumaya çalışırken Cana’nın duyduklarından habersizdir. Cana, Nalan ile ilgili olan büyük sırrı öğrenir. Cana ne yapacak? Adil, Nalan’a gerçek annesinin kim olduğunu söylemek için evden çıkarken Feride’nin ağır sözlerine maruz kalır. Feride’nin suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Adil, Nalan’ın yanında yaşadıklarına daha fazla dayanamaz ve yere yığılır. Nalan, ailesinin büyük sırrını öğrenmeye yaklaşmışken bambaşka bir şok yaşar. Adil, ölecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir