Çatı Katı Aşk 6. Bölüm
2

13 Ağustos Perşem Çatı Katı Aşk 6. Bölüm ile devam ediyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk yeni bölümü yine heyecan dolu. Ayşen ile Ateş bir türlü birbilerinden hoşlandıklarını söyleyememeye devam ediyor.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle 12 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarına gelecek. Peki Çatı Katı Aşk 6. Bölümde neler yaşacak?

Ayşen, hayatı boyunca hiç aşık olmadığı için nasıl bir duygu olduğunu anlamaya çalışıyor. Ateş ise, zenginliğin verdiği popülarite sayesinde hayatına giren kadınlardan aşık olabileceği çıkmadığı için tecrübesizdir. Ayşen kardeşleri ile, Ateş ise Emin ile konuşarak içlerindeki bu duyguyu çözmeye çalışıyorlar.
Bu sırada damat adayı Ömer, Ayşen ile yakınlaşabilmek için fırsat yaratmaya çalışır. Bu yüzden onu arkadaşının doğum günü partisine davet eder. Ayşen’in anne babası ve Demir, bu isteğe karşı çıkarlar; fakat, Saadet Hanım herkesi şaşırtarak son sözü söyler. Ayşen’in partiye gitmesine izin verir. Başta Ateş olmak üzere Saadet Hanımın bu çıkışı herkesi çok şaşırtır.

Ayşen ve Ateş, hissettikleri aşk duygusunu serbest bırakabilecekler mi? Ayşen, Ömer ile birlikte doğum günü partisine gidecek mi?

Çatı Katı Aşk 6. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Ağu 15, 2020

    Çatı Katı Aşk bayılarak izliyordum?Artık bayılmıyom.Nerde güzel,eğlenceli örnek olcak.Nerde özellikle Yasemin babasına verdiği söz?Ahlaki bozulcak renksiz bölümler yaşadık diyebiliriz.Fakat itiraf ederim ki yasemin’le Demir gerçek kişilik yaşadıkları için dizi ayakta.O zaman bu dizi sevenleri ayırmasın💔❤️🌹

  2. Ağu 15, 2020

    5’6 bölüm inanılmaz saçma ve bu dizi böyle giderse final olur.Irkçılık ayrımımı?Adamı dinden çıkarmamı tam çözemedim.Anladığım tek şey bari sevenleri buluşturun dizi’de renk kalsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir