1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 30. Bölüm

Camdaki Kız 30. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları sevenleri ile buluşuyor. Camdaki Kız 30. Bölüm ile 10 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlara gelen Camdaki Kız dizisi her hafta farklı konular ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız dizisinin 29. bölümünde; Sedat, mafya babası Derviş’in yanına gönderilir. Nalan, hapse girmemek için kaçmaya karar veren Sedat’a hamile olduğunu söylüyor. Sedat baba olacağını öğrendikten sonra ne yapacak?

Camdaki Kız 30. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 30. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 29. Bölüm Özeti

Sedat’ın tutuklu yargılanma ihtimalini öğrenen Nalan, gözyaşlarıyla Sedat’ın yanında oluyor. Nalan, Sedat’ın başına gelenleri öğrenince ne yapacağını şaşırıyor. Sedat’ın şehir dışına gitmesine karar veren Rafet, kimsenin Sedat’ın gideceğini bilmesini istemez. Nalan, Sedat’ı gözyaşlarıyla gönderir. Nalan, aynı anda hamile olduğu haberini alır. Ancak, Sedat’ın hapse girme olayının şokuyla hamile olduğunu kimseye söyleyemez. Feride’nin sonuçları öğrenmek istemesine karşı Nalan, yine sessizliğini korur.

Sedat’ın hapse girmemesi için evrakların başka birinin adına değiştirilmesi gerekir. Rafet, avukatın bir isim belirlemesi için kendisini kötü hissetse de birini seçecektir. Koroğlu soyadından olmayacak fakat aileye yakın biri Sedat’ın yerine hapse girecek. Sedat, tutuklanacağını düşünerek apar topar Derviş’in mekanından ayrılmaya karar verir. Nalan ise Sedat’ın yurt dışına gideceğini öğrenince soluğu Sedat’ın yanında alıyor ve hamile olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir