1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 52. Bölüm

Sadakatsiz 52. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarından yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 52. Bölüm ile 9 Mart Çarşamba akşamı yerine 16 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Dizi ekibi sağlık sorunları nedeniyle Sadakatsiz dizisine 1 haftalık ara verildiğini açıkladı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz 51. Bölümde Gönül Asya’nın gidişine engel olurken, Asya’nın Haluk’un ölmeden önce rahatsızlandığını Aras’tan öğrenmesi şoke etti. Aras’la çıktığı yolda beklediğinden çok daha büyük engellerle karşı karşıya kalan Asya’nın son kararı ne olacaktır.

Sadakatsiz 52. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 51. Bölüm Özeti

Hastanede yaşadığı problem karşısında gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan Asya’nın hamlesi, herkesi ters köşeye düşürür. Asya’nın aklına soktuğu şüphe Derin’i Volkan ile yüzleşmeye iterken, Gönül Asya’nın gidişine engel olmaya yine de kararlıdır. Ceren konusunda köşeye sıkışan Selçuk, Nil ile mutlu olabileceği bir çare arar. Derin’in tavrı Ali’yi babasıyla kalmak konusunda daha da güç bir duruma sokarken, yaşadığı bambaşka bir olay dengeleri bir kez daha değiştirir. Aras’la çıktığı yolda beklediğinden çok daha büyük engellerle karşı karşıya kalan Asya’nın son kararı ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir