1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 33. Bölüm

Hekimoğlu 33. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile devam ediyor. Hekimoğlu 33. Bölüm ile 19 Ocak Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen yapımları arasında yer alan dizisi Hekimoğlu, 31. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde İpek gerçekleri Hekimoğlu’na açıkladı ve ortalık karıştı. Hekimoğlu dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizinin son bölümünde oldukça gerilimli anlar yaşandı ve gözler 33. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Hekimoğlu 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rTUswvzpNcE”]

Hekimoğlu 32. Bölüm Özeti

Bacak ağrıları tekrar başlayan Hekimoğlu, bir yandan kendiyle mücadele ederken, bir yandan da otizmli bir hastayla ilgilenir. Otizmli çocukla ilişki kurabilen tek kişi, şaşırtıcı biçimde Hekimoğlu olacaktır.

İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladıkları sırları Zeynep tarafından öğrenilir. Zeynep gerçekleri söylemeleri için onlara baskı yaparken, İpek Hekimoğlu’nun kendi yüzünden depresyona girdiğini düşünür. Hekimoğlu bir yandan vakayı çözmeye çalışırken, bir yandan da beladan geri durmaz. Poliklinik esnasında tartıştığı Mahir, Hekimoğlu’nun başına ummadığı dertler açacaktır.

Hekimoğlu yürümeye baston ile mi devam edecek? İpek gerçekleri Hekimoğlu’na açıklayacak mı? Hekimoğlu ve Mahir arasındaki inatlaşma nereye varacak?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir