1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Demet Özdemir Altın Kelebek Ödüllerine Damga Vurdu!

Demet Özdemir Altın Kelebek Ödüllerine Damga Vurdu!
0

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 28 yaşındaki başrol oyuncusu Demet Özdemir, kıyafeti ve şıklığı ile Altın Kelebek Ödüllerine damga vurdu!

46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, gecikmeli de olsa sahiplerini buldu. Şubat ayında yapılması planlanan ödül töreni İdlib’de şehit olan askerlerimizin acısı nedeniyle iptal edilmişti. Banttan yayınlanan ödül töreninde giydiği kıyafetin yanı sıra, saçları ve makyajı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından da detayları paylaştı. Kendisini geceye hazırlayan arkadaşlarına peş peşe teşekkür eden ünlü oyuncu, giydiği elbiseyi de çok sevdi.

Demet Özdemir, “Bu güzel elbise için başarılı, disiplinli ve güzel kalpli arkadaşım Eda Güngör, sen hayal ettin ve beni çok mutlu ettin… Ama normal hayatımıza tam olarak döndüğümüzde o elbiseyi seve seve giyeceğiz” diye not bıraktı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veren ünlü oyuncu, her haliyle gecenin en gözde isimlerinin başında geliyordu.

Demet Özdemir’in dekolteli elbisesi, zarafeti ve duruşu hayranlarından binlerce beğeni topladı.

Oyuncu, geceye hazırlık süreçlerinden bahsetti ve şu sözleriyle de mutluluğunu ifade etti:

“Bu özel gün için, Pantene Altın Kelebek Ödülleri için ışıltılı saçlarımla böyle hazırlandım. Uzaktan da olsa gecenin büyüsüne hep birlikte katılıyor olmamızdan dolayı çok mutluyum. Hepinizi çok seviyorum.”

https://www.instagram.com/p/CCRUZy4Dgk2/

Haberlerimizi instagram’da takip edin –> @Dizihastasi
Haberlerimizi twitter’da takip edin –> @Dizihastasi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir