Bozkır Arslanı Celaleddin 7. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölümleri ile Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor. Bozkır Arslanı Celaleddin 7. Bölüm sezon finali bölümü ile 2 Temmuz Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bozkır Aslanı Celaleddin 7. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Emre Kıvılcım, Kaan Yalçın, Yulduz Radjabova’nın yer aldığı Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin son bölümünde; Haşhaşilerin hedefindeki Celaleddin, Kutlu Bike’yle evleneceğini açıklıyor. Bozkır Arslanı Celaleddin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bozkır Arslanı Celaleddin 6. son bölüm özeti.

Bozkır Arslanı Celaleddin 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4FIal1fX2Y4″]

Bozkır Arslanı Celaleddin 7. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=S5H2pOYjoMg”]

Bozkır Arslanı Celaleddin 6. Bölüm Özeti

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin son bölümünde; Mihricihan’ın planıyla zehirli bir yılanın hedefine konan Kutlu Bike’ye yapılan saldırı Celaleddin’i çileden çıkarır. Celaleddin, Türkan Hatun’un tüm itirazlarına rağmen Kutlu Bike ile evlenmekte kararlı olduğunu açıklar.

Bu haber Behram tarafından sevinçle karşılanır. Haşhaşiler, Kutlu Bike vasıtasıyla Celaleddin’i ortadan kaldırmak ve Cengiz Han’ın saldırısı öncesinde ülkeyi iyice zayıflatmak için şeytani bir plan kurar. Sultan Aleaddin, Moğol tehlikesine karşı ülkesini korumak için yeni bir ittifak ararken, Türkan Hatun saraydaki nüfuzunu artırmak üzere hamleler yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir