1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 35. Bölüm

Gönül Dağı 35. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 35. Bölüm ile 9 Ekim Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Gönül Dağı’ bu hafta yine bir numara oldu. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Anadolu dizisi reytinglerdetüm kategorilerde birinci oldu. TRT 1’in dizisi Gönül Dağı’nın son bölümünde ayrılık ve hüzün vardı. Yine bir yandan sevinç ve mutluluk yeni bebek heyecanı vardı.

Gönül Dağı 35. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 35. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 35. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 34. Bölüm Özeti

Ramazan’ın Asuman’ı kaçırması kasabada işlerin karışmasına neden olmuştur. Taner ve Veysel bir yandan bu durumu toparlamak için çabalarken öbür yandan Münir’in duymaması için uğraşırlar. Ancak Münir her şeyi öğrenir ve işler iyice çıkmaza girer. Bu karışıklıkta Asuman ve Ramazan’ın alacağı karar ne olacaktır?

Kasabada kalma kararının ardından Dilek ve Taner’in alacağı karar ne olacaktır? Ailesiyle ilgili gerçeklerin izinde ilerleyen Kenan, amacına ulaşabilecek midir?

Minibüs ihalesinin zamanı gelmiştir. Sefer ihaleyi almak için hazırlık yapar fakat bu defa karşısında dişli bir rakip vardır. Sefer ihaleyi alabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir