1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 107. Bölüm

Savaşçı 107. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Savaşçı 107. Bölüm ile 29 Mayıs Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı dizisinin 106. son bölümü ekrana geldi. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve usta oyuncu Ediz Hun’un yer aldığı Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Savaşçı’da gerilim tırmanıyor. Gündüz Göktürk’e meydan okumak adına ikinci kez karşısına çıkan Mösyö, bu sürpriz hamlesiyle amacına ulaşmak iste de hiçbir şey planladığı gibi olmayacaktır… Savaşçı 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 106. son bölüm özeti.

Savaşçı 107. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AFi8pjDBpXs”]

Savaşçı 106. Bölüm Özeti

Astsubay Bektaş Subaşı’nın, vatani görevini yapan kardeşi Alper’den aldığı şüpheli bir haber, karargahta endişeye yol açar. Kopuz Albay Kılıç Timi’ni hemen harekete geçirirken Asteğmen Alper’le irtibat kesilmiş ve akıbeti belirsizliğini korumaktadır.

Bölgedeki büyük çaplı arama faaliyetlerine dahil olan Kılıç Timi, Alper’e ait bazı izler bulur. Ancak bu izler Yüzbaşı Haydar’ı önemli bir seçim yapmak zorunda bırakır. O Mehmetçik’i bulmadan asla geri dönmek istemeyen Yörük Haydar, Kılıç Timi’yle birlikte, bir kez daha kılıcın keskin ucunda yürümeyi göze alacaktır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir