Ramo 12. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Ramo yeni sezon yeni bölümü ile ekranlara geri dönüyor. Yeni bölüm Ramo 12. Bölüm ile 18 Eylül Cuma akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Merakla beklenen Ramo yeni sezon yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Adana’da çekimleri başlayan İstanbul’da devam eden dizide Ramo’nun suç dünyasında yükselişi anlatılıyor. Hikayesi ve karakterleri ile büyük ilgi uyandıran Ramo’nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Adalet mücadelesinde en zirveye savaş açan Ramo’nun yeni hikayesi 18 Eylül Cuma günü başlıyor! Merakla beklenen diziden yeni tanıtım yayınlandı.

Ramo 12. Bölüm Fragmanı

Ramo 11. Bölümde Neler Oldu?

Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar. Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır. Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Ramo ise, Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar. Fatoş’un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco’nun boşanma işlemlerini hızlandırmak ister. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş’un beklenmedik tepkisiyle karşılaşır.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.kamuajans.com/diziler/show-tv-ramo-2-yeni-sezon-ilk-bolum-ne-zaman-ramo-2-yeni-sezon-3-tanitimi-fragmani-paylasildi-h549979.html

KamuAjans

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir