1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kübra 2. Sezon Haberi!

Kübra 2. Sezon Haberi!
0

Netflix platformunun sevilen sürekleyici dizisi Kübra’nın 2. sezon haberi, dizi sevenleri ile paylaşıldı. Kübra 2. Sezon Haziran ayında Netflix ekranlarında olacak !

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Taylan Biraderler imzalı Netflix platformunda yayınlanan Kübra dizisi ilk sezonu ile oldukça olumlu geri dönüşler aldı. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Afşin Kum’un aynı isme sahip romanından uyarlanan ve sıra dışı hikayesiyle ilk sezonda izleyicide büyük merak uyandıran dizinin ikinci sezonu bu yılın Haziran ayında yayınlanacak.

Olağan dışı ve sürükleyici kurgusu, tercihler ve gerçekler hakkında sorgulayıcı bir bakış açısı ile ekrana gelen Kübra’nın yeni sezon kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra; Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Kübra”nın birinci sezon finalinde, Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır ve yeni sezonda, yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?

Kübra 2. Sezon Fragmanı

Hırs, güç, başarı ve insanoğlunun zaaflarını, yapay zeka kavramı üzerinden sorgulatan “Kübra”nın 2. sezonu, 6 Haziran’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir