1. Anasayfa
  2. Video Galeri

The Crown 3. Sezon Fragmanı

The Crown 3. Sezon Fragmanı
0

En sevilen dizilerden biri olan ve Kraliyet Ailesi’ni odağına alan The Crown’dan yeni bir fragman geldi. Peter Morgan’ın yaratıcısı olduğu The Crown’ın üçüncü sezon fragmanında, Kraliçe’nin başa geçmesinin bir zorunluluk olduğunu ve tüm ailenin birbirlerine karşı verdiği mücadeleyi izliyoruz.

Olivia Colman’ın 3. sezonda Kraliçe Elizabeth’e hayat vereceği The Crown, Kraliyet Ailesi’nin modern hallerini gözler önüne seriyor. Kraliçe ve ailesinin Britanya’yı kökünden değiştirmesine tanık olacağımız sezonda, Soğuk Savaş’ın etkileri, uzay çağına doğru geçiş yapılması gibi birçok tarihi konuya göz atacağız. Peter Morgan’ın yaratıcısı olduğu dizinin yeni sezonunda Prens Charles’a God’s Own Country, Cinderella, Florence Foster Jenkins gibi yapımlardan tanıdığımız genç oyuncu Josh O’Connor; Camilla Parker Bowles’a ise Killing Eve ve Drifters’ın senaryosunu kaleme alan, ayrıca Danish Girl, Vita & Virginia gibi yapımlarda sergilediği oyunculukla tanıdığımız Emerald Fennell hayat veriyor.

The Crown, yeni sezonuyla birlikte, karakterlerin daha ileriki yaşlarını anlatacağı için oyuncu değişikliğine giderek büyük bir risk alıyor. Önceki sezonlarda Kraliçe Elizabeth olarak Claire Foy’u, Edinburgh Dükü Phillip olarak Matt Smith’i, Prenses Margaret olarak ise Vanessa Kirby’yi izlemiştik. Şimdi ise önümüzdeki iki sezon boyunca bu karakterlerden Kraliçe Elizabeth’i Akademi ödüllü oyuncu Olivia Colman, Edinburgh Dükü Phillip’i Game of Thrones, Casino Royale, Rome gibi yapımlardan tanıdığımız Tobias Menzies, Prenses Margaret’ı ise yıldız oyuncu Helena Bonham Carter canlandıracak. Ayrıca Charles Dance, Jason Watkins, Ben Daniels gibi isimler de dizide yer alıyor.

The Crown, izleyicileriyle 17 Kasım tarihinde Netflix üzerinden buluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir