1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

My Brilliant Friend 3. Sezon Onayını Aldı

My Brilliant Friend 3. Sezon Onayını Aldı
0

My Brilliant Friend, ikinci sezon finalini 4 Mayıs Pazartesi günü yayınlayacak, ancak eleştirmenlerce beğenilen dizinin hayranları, HBO ve Rai’nin üçüncü bir sezon için diziyi onayladığının müjdesini alabilirler. HBO, Fremantle ve İtalyan yayıncı Rai tarafından ortak yapım aşamasında olan modern drama, İtalyan yazar Elena Ferrante’nin Neapoliton Romanları dizisine dayanıyor.

My Brilliant Friend
‘in önümüzdeki üçüncü sezonu, serinini üçüncü kitabı Those Who Leave and Those Who Stay’i temel alıyor. HBO programlamasından sorumlu Francesca Orsi yaptığı açıklamada “Elena Ferrante’nin enfes çalışmalarını hayata geçirmek çok zevkli ve ayrıcalıklı. İzleyicilerin ve eleştirmenlerin Elena ve Lila’nın hikayesini benimsemeye devam etmesi bizi daha da memnun ediyor ve ikinci sezondaki olağanüstü çalışmaları için Saverio Costanzo liderliğindeki tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Elena ile Lila’nın bir sonraki bölümünde hayatlarını ve dostluklarını anlatmaya devam edeceğimiz için çok sabırsısız.” dedi.

Potansiyel bir çıkış tarihi de dahil olmak üzere dizinin üçüncü sezonuyla ilgili diğer ayrıntılar gizli. Dizinin yaratıcısı Saverio Costanzo, başrollerinde ise Margherita Mazzucco ve Gaia Girace yer alıyor. Gösteri, Elena Greco’yu ve hayatındaki en önemli arkadaşının hikayesini anlatıyor. 1950’de ilkokulun ilk yılında her zaman Lila olarak adlandırdığı Raffaella Cerullo ile tanışır. Tehlikeli ve büyüleyici Napoli’de geçen hikayeleri, 60 yıldan fazla süren hayatını oluşturuyor. Dizi, Lila’nın gizemini araştırıyor ve elbette, Elena’nın parlak arkadaşını da hikayeye katıyor.

Dizi, 2018’de ilk sezonun piyasaya sürülmesinden bu yana büyük beğeni topladı. Rai’nin drama başkanı Eleonora Andreatta. “İkinci sezon, Elena Ferrante’nin hikayesinin gücünü ve Saverio Costanzo’nun zekasının zenginliği ve çekiciliğiyle buluşunca dünya çapında sevilen çekici bir seri olma kapasitesini ortaya çıkardı.” dedi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir