1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Dr. Brain 2. Sezon Olacak mı?

Dr. Brain 2. Sezon Olacak mı?
0

Apple TV+ nın ilk Kore dizisi olan Dr. Brain platformda en çok izlenen dizilerden biri olamaya başladı. Kasım 2021 tarihinde yayınlanan Dr. Brain ilk sezonu 6 bölüm ile ile Apple TV+ platformunda yayınlandı.

Parazit filmindeki performansıyla akıllara kazınan Lee Sun-kyun tarafından hayat verilern DR. Brain karakteri gerçek adı ile Doktor Sewon, doğuştan beynindeki farklılık nedeni hisleri olmayan fakat hafıza yeteneği ve öğrenme yeteneği çok gelişmiş olarak bir çocuk olarak Dünya’ya gelir. Aradan geçen zamanda beyinler arası hatıra transferleri ile ilgili bilimsel çalışmalar yapan yapan Dr. Sewon, kişilerin hatıralarını kendi beynine transfer ederek ölen çocuğu hakkında gerçeklere ulaşmaya çalışır.

Lee Sun-kyun dışında DR. Brain dizisinde, Lee You-young, Park Hee-soon, Sen Ji-hye, Lee Jae-won gibi oyuncular yer alıyor. I Saw the Devil, The Lost Stand, A Tale of Two Sisters gibi filmleriyle tanınan Kim Joe-woon kendi yazdığı dizinin aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturuyor.

Güney Kore yapımı Dr. Brain dizisinin 2. sezonu için henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsada Dr. Brain 2. sezonuna kesin gözüyle bakılıyor. 2022 Kasım ayında Dr. Brain 2. sezon’un Apple TV+ platformunda olmasını bekliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir