1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Hater TV Dizisi Oluyor

The Hater TV Dizisi Oluyor
0

HBO, sevilen polonya filmi “The Hater“ı TV dizisi olarak uyarlıyor. TV filminin dizi olmasına yönelik adımların atıldığı anlaşmalar imzalandı!

HBO kanalı Mateusz Pacewicz’in yazdığı ünlü Polonya filmi The Hater’den bir drama dizisi geliştirmek için anlaşma imzaladı. Film, Tribeca’nın 2020 Online Festival Programında Uluslararası Anlatı Yarışması’nda En İyi Film ödülünü kazanmıştı. Bildiğiniz gibi Netflix filmin haklarını satın alıp 29 Temmuz’da prömiyerini yapmıştı.

Parasite ve The Talented Mr. Ripley gibi filmleri anımsatan The Hater, sınıf, siyaset, sosyal medya, dezenformasyon, kimlik ve ne pahasına olursa olsun mutluluk arayışıyla ilgilenen ve oldukça beğeni toplayan bir gerilim filmi. Dizinin uyarlamasının arkasında Farah Films’den Dan Farah ve Vertigo’dan Roy Lee olacak. Komasa ve Pacewicz, filmin yapımcıları Wojciech Kabarowski ve Naima Film’den Jerzy Kapuściński’yle birlikte yürütücü yapımcı olarak görev yapacak. Andrew Farah, aynı zamanda yardımcı yapımcı olarak da görev yapacak.

Dilerseniz TV dizisine uyarlanacak gerilim filmi The Hater’ı ise şu an Netflix Türkiye üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir