Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm ile 23 Temmuz Cuma akşamı Yerine 30 Temmuz Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam dizisinin 5. son bölümü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları yayınlanıyor. Diziseverler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Aşk Mantık İntikam 5. son bölümünde; Çınar, Ozan’la aralarında ne olduğu konusunda Esra’nın üzerine gitmeye devam ederken yanlarına gelen Çağla, herkesi toplantıya çağırır. Esra, Menekşe Ev Yemekleri Lokantası’nın ailesine ait olduğunu herkesten gizlediği için Çağla’nın büyük tepkisiyle karşılaşır. Peki Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Aşk Mantık İntikam son bölüm özeti.

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PYHBs81Bhgg”]

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=a-ACyco9fu4″]

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Özeti

Zehirlenen kişinin şikâyeti, şirketi ve lokantayı zor duruma düşürmüştür. Elif ve Ekrem, lokantayı kapattıran kişinin Zümrüt olduğunu anlayıp Ozan’a söylerler. Ozan’ın hem lokantayı açtırmak hem de yaptıklarından dolayı Zümrüt’ü cezalandırmak için bulduğu çözümler hayli ilginç olacaktır.

Öte yandan Ozan, Çınar’ın Esra’ya açılma kararını öğrenir. Ozan, bunun önüne geçebilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır ancak Çınar’ın kararı kesindir, Esra ile ne olursa olsun konuşacaktır. Acaba Ozan, bu aşk itirafının önüne geçebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir